Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 28-30 września 2023 roku w Poznaniu.

W stolicy Wielkopolski będziemy podsumowywali osiągnięcia polskiej i światowej kardiologii. Zapraszamy do dyskusji, wymiany poglądów na temat najnowszych osiągnięć medycznych oraz do spotkań z ekspertami, ale także z przyjaciółmi.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by konstruowany z niezwykłą starannością program naukowy spełnił Państwa oczekiwania, omawiał najnowsze wyniki badań, metod diagnostycznych i terapeutycznych i dał porcję wiedzy do wykorzystania w codziennej praktyce klinicznej.

Wierzymy, że przyjęcie przez Państwa zaproszenia do przewodniczenia sesji, prowadzenia wykładu i/lub przedstawienia pracy oryginalnej, znacząco przyczyni się do wysokiego poziomu merytorycznego naszego Kongresu.

Przygotowaliśmy i oddajemy dla Państwa niezbędnik wykładowcy, który w naszej opinii pozwoli jak najlepiej przygotować się do aktywnego uczestniczenia w obradach podczas wydarzenia.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Do zobaczenia podczas Kongresu!

 

Informator Wykładowcy