Radical Health Festival Helsinki 2024 Partnerem konkursu w ramach DCA
11.09.2023

Partnerem konkursu na najbardziej efektywne wdrożenie rozwiązania z zakresu e-zdrowia w placówce medycznej w opiece nad pacjentem kardiologicznym został Radical Health Festival Helsinki 2024. Wdrożenia konkursowe prezentowane będą w ramach Digital Cardio Area podczas XXVII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego 2023.

W dniu 28 września 2023 podczas Uroczystej Inaguracji Kongresu PTK odbędzie się finał Konkursu oraz wręczenie nagrody głównej oraz specjalnej za najciekawsze rozwiązanie telemedyczne przyznanej przez Komisję ds. e-Zdrowia, Telemedycyny i Sztucznej Inteligencji Zarządu Głównego PTK.

Nagroda główna w Konkursie ma charakter rzeczowy i obejmuje pakiet świadczeń promocyjnych i reklamowych o łącznej wartości 10 000 zł. Nagrodą specjalną Komisji ds. e-Zdrowia, Telemedycyny i Sztucznej Inteligencji Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego za najciekawsze rozwiązanie telemedyczne jest bezpłatne uczestnictwo w Radical Health Festival Helsinki 2024.

Zachęcamy placówki medyczne i dostawców rozwiązań wspólnie z ośrodkami medycznymi do zgłaszania wdrożeń do konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 września 2023 r.

O konkursie w ramach DCA: kongres2023.ptkardio.pl/dca
Formularz zgłoszeniowy: kongres2023.ptkardio.pl/formularz_dca

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą informacją prasową od Partenera konkursu - Radical Health Festival.

Radical Health Festival Helsinki powraca z drugą edycją w 2024 roku, kontynuując swoją transformacyjną misję

Po triumfalnym zakończeniu inauguracyjnego ogólnoeuropejskiego Radical Health Festival Helsinki, wydarzenie odbędzie się po raz drugi w dniach 22-23 maja 2024 r. w Helsinki Expo and Convention Centre. Tematem przewodnim edycji 2024 jest "Wdrażanie precyzji i profilaktyki na dużą skalę". 

Pierwszy Radical Health Festival Helsinki, który odbył się w czerwcu 2023 roku, zyskał międzynarodowe uznanie, organizując przełomowe dyskusje i angażujące sesje, które zjednoczyły decydentów, pracowników służby zdrowia, innowatorów i dostawców rozwiązań, dziennikarzy i influencerów z całego świata. Wydarzenie, chwalone za wysokiej jakości treści, współpracę i możliwości nawiązywania kontaktów, osiągnęło swój cel, polegający na łączeniu różnych perspektyw w kwestiach zdrowotnych.

Z hasłem "It's Critical to Be Radical", Radical Health Festival Helsinki jest napędzany prawdziwą i wspólną ambicję transformacji opieki zdrowotnej, dostarczania wartości, poprawy wyników klinicznych i finansowych oraz zapewnienia zrównoważonego rozwoju systemów opieki zdrowotnej.

Opierając się na ogromnym sukcesie debiutu, Festiwal zapewni jeszcze bardziej zróżnicowany i prowokujący do przemyśleń program. Stworzony z myślą o liderach innowacji w dziedzinie zdrowia i interesariuszach, Festiwal oferuje różnorodną gamę warsztatów, wykładów i interaktywnych doświadczeń zaprojektowanych w celu zagłębienia się w tematy od sztucznej inteligencji i zdrowego starzenia się po zdrowie psychiczne i cyberbezpieczeństwo.

Pomiędzy Festiwalem a Forum interesariuszy TEHDAS, w czerwcu 2023 r. gościliśmy na miejscu ponad 1000 uczestników. W całej Europie pojawiają się nowe wydarzenia związane z cyfrowymi rozwiązaniami w zdrowiu, słyszeliśmy od wielu, że nasze integrrujące i oparte na współpracy podejście było odświeżające, a prawdziwa chęć zmiany niezrównoważonego status quo w celu poprawy wyników była widoczna. To dla nas największy komplement. Cieszymy się, że możemy ogłosić drugą edycję wydarzenia stworzonego w Europie dla Europy - mówi Pascal Lardier, Dyrektor programowy Festiwalu.

Helsinki witają wszystkich, którzy chcą wprowadzać innowacje i rzucać wyzwanie tradycyjnym sposobom opieki zdrowotnej i społecznej. Nasze miasto jest światowej klasy środowiskiem dla rozwoju cyfryzacji w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, a tym samym najlepszym miejscem do spotkania ludzi o podobnych poglądach, którzy mają te same ambicje - mówi Juha Jolkkonen, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Festiwalu i Dyrektor wykonawczy nowego Wydziału Usług Społecznych, Zdrowotnych i Ratowniczych w Helsinkach. 

Partnerami poprzedniego Radical Health Festival byli: Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne (ESC), CHIME, Frontiers Health, EHTEL, COCIR, ECHAlliance, Healthtech Finland, Health-ISAC, Health Capital Helsinki i miasto Helsinki. Ponad 190 wybitnych prelegentów podzieliło się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, oferując bezcenne perspektywy dotyczące przyszłości zdrowia i opieki.

Współpraca z Radical Health Festival Helsinki polega na tworzeniu nowych, ekscytujących synergii i wytyczaniu innowacyjnych, praktycznych i bezpiecznych dróg rozwoju. Wspólnie kształtujemy przyszłość z licznymi grupami z obszaru zdrowia cyfrowego - mówi prof. Gerhard Hindricks, Przewodniczący Komitetu Zdrowia Cyfrowego Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC).

Więcej informacji na temat Radical Health Festival Helsinki 2024 oraz aktualności dotyczących nadchodzących wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej pod adresem radicalhealthfest.com

Zdjęcia z edycji 2023 są dostępne na stronie: mediabank.messukeskus.com

Zapisz datę: Radical Health Festival Helsinki 2024, 22-23 maja, w Helsinki Expo and Convention Centre (Messukeskus).
radicalhealthfest.com | #radicalhealth #healthcare

Informacje o partnerach organizacyjnych Radical Health Festival Helsinki:

Helsinki Expo and Convention Centre (Messukeskus), z dziedzictwem promowania fińskiego handlu i przemysłu poprzez bezpośrednie wydarzenia od 1919 roku, łączy siły z éditohealth, międzynarodową agencją zajmującą się przywództwem w zakresie opieki zdrowotnej i tworzeniem treści, łącząc ponad stuletnie doświadczenie w promowaniu cyfrowego zdrowia i globalnych konferencji na temat zdrowia.

Kontakt w sprawie Festiwalu: radicalhealthfestival.messukeskus.com/partner-opportunities