Do 24 września zgłoś do Konkursu wdrożenie rozwiązania z zakresu e-zdrowia i wygraj nagrodę wartości 10 000 zł!
11.08.2023

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej efektywne wdrożenie rozwiązania z zakresu e-zdrowia w placówce medycznej w opiece nad pacjentem kardiologicznym, które będzie prezentowane w ramach Digital Cardio Area podczas XXVII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego 2023. 

W dniu 28 września 2023 podczas Uroczystej Inaguracji Kongresu PTK odbędzie się finał Konkursu oraz wręczenie nagrody głównej oraz specjalnej za najciekawsze rozwiązanie telemedyczne przyznanej przez Komisję ds. e-Zdrowia, Telemedycyny i Sztucznej Inteligencji Zarządu Głównego PTK.

Digital Cardio Area to nie tylko innowacyjny projekt i wyjątkowa specjalnie zaaranżowana strefa, ale przede wszystkim prestiżowy Konkurs podczas którego w tym roku planujemy wyłonić najbardziej efektywne wdrożenie rozwiązania z zakresu e-zdrowia w placówce medycznej w opiece nad pacjentem kardiologicznym. Nie zabraknie więc przedstawicieli ośrodków medycznych oraz wybitnych specjalistów z dziedziny kardiologii, która jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi medycyny na świecie.

Celem Konkursu jest promocja wydarzenia towarzyszącego XXVII Międzynarodowemu Kongresowi Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i mającego na celu zaprezentowanie najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w medycynie. DCA w tym roku to strefa dedykowana przede wszystkim projektom już wdrożonym, ale także tym w fazie testowej, które wspomagają placówki medyczne rozwiązaniami z zakresu e-zdrowia dla kardiologii, zarówno w szpitalach jak i ambulatoriach. Program prezentacji Digital Cardio Area zostanie włączony do programu Kongresu.

Ocena projektów konkursowych będzie dokonana przez Komisję Konkursową do dnia 28 września 2023 r. Nagroda główna w Konkursie ma charakter rzeczowy i obejmuje pakiet świadczeń promocyjnych i reklamowych o wartości 10 000 zł. Przewidziana jest również nagroda specjalna Komisji ds. e-Zdrowia, Telemedycyny i Sztucznej Inteligencji Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego za najciekawsze rozwiązanie telemedyczne.

 

Więcej o konkursie: kongres2023.ptkardio.pl/dca

Zgłoś wdrożenie: kongres2023.ptkardio.pl/formularz_dca