Już niedługo spotkamy się w Poznaniu!
12.07.2023

W dniach 28-30 września 2023 w stolicy Wielkopolski będziemy podsumowywali osiągnięcia polskiej i światowej kardiologii. Zapraszamy do dyskusji, wymiany poglądów na temat najnowszych osiągnięć medycznych oraz do spotkań z ekspertami, ale także z przyjaciółmi.

Podczas Kongresu czekają na Państwa liczne sesje, prowadzone przez ekspertów z Polski i z zagranicy, stoiska firmowe, czy najnowsze rozwiązania z zakresu e-zdrowia prezentowane w Digital Cardio Area. Z pewnością treści omawiane podczas Kongresu są dla wielu z Państwa przypomnieniem czy uporządkowaniem rozległej wiedzy kardiologicznej wykorzystywanej w codziennej praktyce klinicznej. Tradycyjnie zaprezentowane zostaną najnowsze doniesienia naukowe ESC, które cieszą się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem, odbędzie się specjalna sesja systemowa, konferencja prasowa, czy konkurs na najbardziej efektywne wdrożenie rozwiązania z zakresu e-zdrowia w placówce medycznej wspomagające opiekę nad pacjentem kardiologicznym.

Zachęcamy do zwiedzania miasta Piastów, koziołków, rogali i pyry, poznawania legend i symboli stolicy Wielkopolski oraz smakowania miejscowych specjałów. Mamy nadzieję, że atmosfera i liczne atrakcje Poznania spowodują, że spędzony tutaj czas będzie miło wspominany.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www, na której będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych etapach prac organizacyjnych przed XXVII Kongresem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.